• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I OTO JAKA JESTEM
Aniołkiem z rogami..co robię?? Przebieram nogami..jak mnie okiełznać?.. nie da się..bo jestem sobą..tą jedyną i nie zastąpioną osobą.. która potrafi się poświęcić..dla dobra sprawy i wykonywać jak żołnierz rozkazy..nie da się mnie opisać jednym zdaniem..bo działam jak monet rozsypanie..Moje bogactwo..mhm.. WSPOMNIENIA to najcenniejsze co mam.. pozostaną do końca.. ZAPAMIĘTAŁAM TE.. najbardziej wzruszające płynące z głębi SERCA chwile.. ZAPISAŁY się do końca życia NOCE I DNIE..WEEKENDY..następujące po sobie miesiące POZOSTAWIAŁY MI KOLEJNE..JEDYNE.. NIEZWYKŁE WSPOMNIENIA!!.. Nie jestem taka jak wszystkie..nie mam na imię KAŻDA!!..Nie dbam o opinie ludzi.. którzy mnie nie znają..Wybucham gdy ktoś mnie obraża.. Sama wiem jaka jestem naprawdę..jak każda istota mam własną wartość.. lecz nie mi oceniać jaką…Żałuję ??.. Niczego nie żałuję..Żyję z dnia na dzień ciesząc się..każda chwilą..Szanuj !!..bo..nie jestem laleczką.. jednorazową zabaweczką.. którą możesz rzucić w kąt i powiedzieć MALEŃKA sorry to był Błąd !!..Miłego Dnia Kochani..[Obrazek: 2764.svg]..odczuwam dumę.. że mam tych „kilku PRZYJACIÓŁ”.. którzy nadal są ze mną blisko..pomimo wszystko na przekór i wbrew..dziękuję..że JESTEŚCIE !! 
Gdybyś zapytał mnie, kim jestem…. – Odpowiedziałabym Ci, że jestem tysiącem pytań i milionem odpowiedzi.. Przepastną nocą i płytkim oddechem, nikim szczególnym i kimś wyjątkowym.. Gdybyś zapytał mnie, kim mogę być… Odpowiedziałabym, że mogę być słowami wyrytymi na Twoich plecach, symfonią znaków, które tylko ja mogę odczytać dotykając Twojej skóry.. Mogę być tysiącem podróży wpisanych w jedną mapę, bo jestem początkiem i końcem zarazem, w moich słowach nie ma czasu przeszłego, teraźniejszego i przyszłego.. Takie rozróżnienie nie istnieje.. Pusta przestrzeń...
Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki”
  Odpowiedz
Bardzo interesujące, musze powiedzieć...
  Odpowiedz
też uważam, że to całkiem ciekawe

pożyczka online
  Odpowiedz
Mega opcja !
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości